Srpen 2007

:-) Supr auta (-:

2. srpna 2007 v 12:52 | Viktůrek |  Tuning
Ahoj lidičky...
v poslední době jsem dostal pár mailů jestli ještě funguje stránka. No jasně že funguje jen mě ňák moc nenapadá co bych sem hodil.
Za posledních pár týdnů jsem byl na pár srazech jako třeba Hradec, Týnec a pod a bylo to tam docela fajn... fotky bych vám sem hodil jen se mi ještě nedostali do ruky. Každopádně si všímam že česká tuning scéna začíná být hodně zajímavá. Už tu nejsou jen týpci co si za dva miliony udělaj leštěnku se kterou jezdí jen na srazy a pak jí přikryjou plachtou a jen jí udržujou pomocí prachovky, ale začíná se tu hemžit spouty krásných, nových a hlavně použitelných kárek.
Jinak se občas ptáte co je u mě novýho. No, pár věcí tu mám. Až v září udělám zkoušky tak už mám zařízenou práci!!! A DOKONALOU!!
Budu dělat v Praze v tuningový dílně 2Mmotosport!! Pak mám slíbenýho Fiata Uno od Hovada a Kojaka. Pokud netušíte kdo to je, tak hovado je ten pyšný,holohlavý vůdce Maxi pervers a Kojak je takovej můj "adoptyvní tatík" který mi mimochodem zařídil i tu práci. Oba jsou moji moc dobrý kámoši a předběžně jim děkuju! (za všecko)
Jinak u mě neni nic moc novýho... stále občas jezdím v Kojakovo dokonalym Nissanu 350z a občas se vidim i s Dragem a pod..
Vlastně ještě jednu novinku mám. Jel jsem v Audi R8!!! Tahle přehnaná kára má zatim osmi válec ale Audi slibuje že již brzy bude s 10ti válcem z Lamba!!!! No.. už se na to moooc těšim. Už teď má dokonalý zvuk!!!
No, tak se zatim mějte parádně a jestli chccete vidět pár pěkných čtyrkolých miláčku klikněte ZDE!!!